Online plánování zdarma, jak vytvořit a splnit podnikový plán naleznete zde.
uniwise logo Řízeně plánovat Plánovaně řídit

 

Společnosti s rozsáhlou organizační strukturou

Až zapojením všech vedoucích pracovníků podniku, se stovkami zaměstnanců uspořádaných v desítkách a stovkách nákladových středisek v několika úrovních řízení, do procesu plánování, dokáže podnik sestavit opravdu vypovídající plán. Řízeně sestavit plán, kde každá rezerva a každá nepřesnost a drobná odchylka násobena množstvím dílčích plánů, mohou mít fatální dopad do hospodaření celého podniku. V takto rozsáhlých organizacích je nutné pro zvládnutí procesu plánování využívat nástroje, které umožní přehledně řídit proces a pravdivě reportovat o stavu. O stavu již odsouhlasených plánů, o stavu zamítnutých plánů a o místech, kde s plánováním ještě nezačali.
 

Detailně sestavený plán napříč celou organizační strukturou umožňuje následně efektivně hodnotit odchylky od skutečnosti až na té nejnižší úrovni. Takto nastavené procesy řízení zajišťují podporu pro správná rozhodnutí, čímž zvyšují ekonomickou stabilitu podniku.

Konzultanti Uniwise jsou se svými řešeními připraveni čelit takové výzvě, jakou je vytvoření systému pro plánování a hodnocení i v těch největších společnostech.

Naše služby a produkty jako prostředek vašeho úspěchu

link new picture

Konzultace

Definice postupů a pravidel pro vytváření a hodnocení plnění plánů.
více ›
link new picture

UNIWISE planing

Řízená tvorba plánů v týmu napříč všemi stupni řízení.
více ›
attachment box top

Materiály ke stažení

attachment picture

Uniwise Planning

Řešení Uniwise Planning pro podporu procesu plánování.


attachment picture

Uniwise Holding

Řešení pro holdingy a společnosti s rozsáhlou organizační strukturou.facebook icon linkedin icon